‏03-5330808‏

השתלת שיניים מחיר – איך מתבצע הטיפול וכמה הוא עולה לנו?​

טיפול השתלות הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם רפואת השיניים. טיפול זה נדרש במידה ושן נופלת או שיש צורך לעקור שן, עקב מחלה, חבלה, ריקבון או מסיבות אחרות. מחיר של השתלת שיניים יכול להיות משמעותי אך מדובר בטיפול חיוני שלא ניתן לוותר עליו. ניתן למצוא דוגמאות שונות כשבוחנים את המחיר בשתלת שיניים, הנקבעות על פי סוג השתלים ואופי הטיפול. מאחר ואנחנו מעוניינים בשתלים איכותיים המחזיקים מעמד זמן רב ויכולים לספק לנו איכות חיים גבוהה, אז מוטב להשקיע בטיפול ולשלם את מה שנדרש בשביל ליהנות מטיפול איכותי ומקצועי עם שתלים ברמה גבוהה.

 

פרמטרים עבור קביעת מחיר להשתלת שיניים

 

מחיר להשתלת שיניים נקבע על פי מספר פרמטרים:פרמטר ראשון – איכות השתלאם מדובר באיכות ירודה, אז שהמחיר יכול לנוע בין 2000 ל-3000 שקלים. זה כולל גם את עלויות הטיפול הכירורגי (השתלת שתל עצמו).אם מדובר על שתלים באיכות גבוהה, אז המחיר ינוע בין 3500 ל-5000 שקלים בממוצע כולל עלות הטיפול הכירורגי (השתלת שתל עצמו).זה רק החלק הכירורגי שמקדים לחלק השיקומי. לאחר שהשתל נקלט יש גם לעשות מבנה וכתר על גבי השתל שעלויות בנפרד מהשתל עצמו.  פרמטר שני – כמות השתלים אם מדובר על שתל בודד, אז המחיר יהיה כפי שציינו, אך אם מדובר על כמות יותר גדולה של שתלים (למשל, במקרה בו החבלה היא על יותר משן אחת, או במקרה בו הריקבון התפשט למספר שיניים בפה) אז החישוב של מחיר השתלים יעלה. פרמטר שלישי – שיקום מייד לאחר השתלת שתל או אחרי תקופת קליטתו בלסת. זה נקבע על ידיד המצב הקליני של המטופל.

 

?איך בוחרים את המקום הנכון לבצע בו טיפול של השתלת שיניים

 

טיפול השתלת שיניים חייב להתבצע אצל רופא המתמחה בכך. חשוב מאוד שהוא יספק את כל המידע הרלוונטי אודות הטיפול וכן אודות תהליך ההחלמה ממנו. עליו לספק מידע מלא ושקוף אודות הצעת המחיר שהוא מגיש למטופל ואודות האמצעים (השתלים) בהם הוא משתמש במהלך הטיפול, על מנת שהמטופל ידע על מה הוא משלם.

 

השתלת שיניים מחיר
מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי