‏03-5330808‏

טיפול חניכיים בלייזר

טיפול חניכיים בלייזר – מה חשוב לדעת על השיטה?

 

טיפול חניכיים בלייזר הוא טיפול חדשני ומתקדם אשר בכוחו למנוע את התפתחותן של מחלות חניכיים.מחלות חניכיים עלולות להתפתח כתוצאה מהצטברות של חיידקים ומחלות אלו עלולות לגרום לפגיעה ברקמות, היווצרות של כיסים והרס סיבים.כמובן, שבכדי למנוע את התפתחותן של מחלות חניכיים קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על צחצוח השיניים – ועל פעולת צחצוח נכונה. בנוסף, יש לדאוג ולהגיע לבדיקות תקופתיות אצל רופא השיניים – כך שאם מחלת חניכיים שכזאת מתחילה להתפתח, הוא יזהה זאת בזמן וידאג להציע טיפולים ייעודיים אשר ימנעו את התפתחותן.

 

אלו טיפולי חניכיים בלייזר ניתן לקבל?

 

טיפול חניכיים בלייזר מאפשר קודם כל את סילוקם של החיידקים אשר מצטברים בחניכיים ועלולים לגרום לדלקות ולזיהומים. בניגוד לשיטות טיפול אחרות, קרן הלייזר משמידה את החיידקים באופן מוחלט ולא רק מרחקיה אותם. הלייזר מהווה גם אמצעי באמצעותו מבצעים ניתוחי חניכיים בלייזר ובין היתר לצורך חיתוך וקיצור גובה החניכיים. הודות ללייזר הליך הניתוח  הינו נקודתי, קצר ויעיל, הוא לא כרוך בכאב וגם זמן ההחלמה ממנו יהיה קצר מהרגיל. חשוב לציין שבכדי ליהנות מכל היתרונות של טיפולי חניכיים בלייזר, חשוב לבחור בתבונה את הרופא אשר יבצע אותם – יש לוודא שמדובר ברופא מקצועי ומנוסה, המתמחה באופן פרטני בעבודה עם מכשיר הלייזר. 

 

טיפולי חניכיים בלייזר ויתרונותיו

 

באופן כללי טיפולי חניכיים בלייזר נחשבים לטיפולים איכותיים ויעילים – אבל, בכדי להבטיח את מידת יעילותם, יש לוודא שהם מתבצעים באמצעות מכשיר ייעודי יעיל ואיכותי. יש לקחת בחשבון כי אם הטיפול הוא ברקמות הרכות יעלה צורך לעשות שימוש במכשיר לייזר השונה במהותו מזה אשר נדרש כאשר הטיפולי הינו ברקמות הקשות. טיפול באמצעות המכשיר הנכון ועל ידי רופא מקצועי ומנוסה, יגרום לתוצאות איכותיות, ללא תופעות לוואי כמו: נפיחות, דימום או כאב וללא הצורך בזמן החלמה ממושך. לכן, לפני שמתחילים בטיפולים, ההמלצה היא לברר את כל הפרטים לגבי מהלך הטיפול וסוג מכשיר הלייזר בו נעשה שימוש לצורך המטרה. 

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של טיפול חניכיים באמצעות לייזר, תשמחו שהגעתם למקום הנכון. מרפאת השיניים Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל אשר שוכנת בתל אביב, מחזיקה בניסיון של 25 שנה – כאשר לאורך כל שנות הפעילות, המרפאה מקפידה להתחדש בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, על מנת להבטיח ללקוחותיה את הטיפולים הטובין, האיכותיים והיעילים ביותר אותם ניתן לקבל.

Dental Art Clinic

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי