טיפול חניכיים בלייזר הוא טיפול מתקדם שפורח בשנים האחרונות. הוא מיועד עבור אנשים הסובלים מבעיות חניכיים שונות, והוא מאפשר להם חזרה לשגרת חיים נעימה. כמות הישראלים שסובלים ממחלות ובעיות חניכיים היא די גבוהה, כך שמדובר בטיפול די נפוץ. לצערנו, רבים מהחולים במחלות חניכיים כלל לא מכירים את הטיפול הזה. משום שאנחנו מאמינים ורואים במו ענינו את כוחו של הטיפול, הכנו את המאמר הזה. ענינו על שלוש שאלות נפוצות בנוגע לטיפול הלייזר בחניכיים בכדי שתוכלו להגיע אליו ללא דאגות.

טיפול חניכיים בלייזר – למי כדאי להיעזר בו?

כבר אמרנו שהטיפול מתאים לסובלים ממחלות חניכיים, אבל בואו ניכנס קצת יותר לעומק. מחלות חניכיים נוצרות לרוב מהתרבות של חיידקים ופלאק באזור. אם הם לא מטופלים בזמן, יכולה להיווצר בעיה של ממש שעלולה להידרדר למחלה כרונית. לאותם אנשים, הסובלים ממחלת חניכיים כרונית, או בדרגה בינונית עד חמורה, מיועד הטיפול. טיפול חניכיים בלייזר יכול לסייע למקרים מורכבים יותר של המחלה ולהעניק להם חניכיים בריאות יותר.

מה בעצם קורה שם?

הטיפול האולטימטיבי במחלות חניכיים מורכב משתי מטרות: מצד אחד להעלים את החיידקים המזיקים, ומצד שני לשקם את החניכיים הפגועות. במקרים מורכבים, בהם ניקיון שיניים יסודי לא מסייע, נצטרך להשתמש בכלים יותר מורכבים. באמצעות טיפול חניכיים בלייזר, נוכל להשיג את שתי המטרות בקלות וביעילות.

 במסגרת הטיפול, ניתן לבצע הסרה יסודית יותר של החיידקים הממוקמים בחניכיים. בשונה מצחצוח שיניים סטנדרטי, טיפול הלייזר מבטיח הרחקה לצמיתות של אותם חיידקים. בנוסף, ניתן לבצע ניתוח חניכיים באמצעות הלייזר. הניתוח נועד לתיקון מראה ותפקוד החניכיים שנפגמו לאחר התמודדות עם מחלת חניכיים מורכבת או עמוקה.

האם הוא נותן גם מענה אסתטי למטופל?

אכן כן! פעמים רבות, מחלות החניכיים השונות עלולות להשפיע גם על מראה הפה והלסת. יש מקרים בהם החניכיים יראו נפוחות, נגועות או רחבות במיוחד. טיפול חניכיים בלייזר יכול לסייע גם עם תופעות נלוות אלו. באמצעות הלייזר, לא רק שנשפר את תפקוד החניכיים ובריאותן, אלא נשפר גם את המראה שלהן. כך, יוכל המטופל לצאת מרווח מכל הצדדים ולקבל את התמורה המקסימלית לטיפול.

 

אנחנו ב-Dental Art Clinic מבצעים טיפולי חניכיים באמצעות לייזר מתקדם וחדשני. מדובר בטיפול מיוחד שיכול לשנות את איכות חייהם של המטופלים בצורה דרמטית. במידה ואתם מתעניינים בהליך זה, אנחנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר בהקדם!

‏03-5330808‏

טיפול חניכיים בלייזר

מה חשוב לדעת על השיטה? 

טיפול חניכיים בלייזר הוא טיפול חדשני ומתקדם אשר בכוחו למנוע את התפתחותן של מחלות חניכיים.מחלות חניכיים עלולות להתפתח כתוצאה מהצטברות של חיידקים ומחלות אלו עלולות לגרום לפגיעה ברקמות, היווצרות של כיסים והרס סיבים.כמובן, שבכדי למנוע את התפתחותן של מחלות חניכיים קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על צחצוח השיניים – ועל פעולת צחצוח נכונה. בנוסף, יש לדאוג ולהגיע לבדיקות תקופתיות אצל רופא השיניים – כך שאם מחלת חניכיים שכזאת מתחילה להתפתח, הוא יזהה זאת בזמן וידאג להציע טיפולים ייעודיים אשר ימנעו את התפתחותן.

 

אלו טיפולי חניכיים בלייזר ניתן לקבל?

 

טיפול חניכיים בלייזר מאפשר קודם כל את סילוקם של החיידקים אשר מצטברים בחניכיים ועלולים לגרום לדלקות ולזיהומים. בניגוד לשיטות טיפול אחרות, קרן הלייזר משמידה את החיידקים באופן מוחלט ולא רק מרחקיה אותם. הלייזר מהווה גם אמצעי באמצעותו מבצעים ניתוחי חניכיים בלייזר ובין היתר לצורך חיתוך וקיצור גובה החניכיים. הודות ללייזר הליך הניתוח  הינו נקודתי, קצר ויעיל, הוא לא כרוך בכאב וגם זמן ההחלמה ממנו יהיה קצר מהרגיל. חשוב לציין שבכדי ליהנות מכל היתרונות של טיפולי חניכיים בלייזר, חשוב לבחור בתבונה את הרופא אשר יבצע אותם – יש לוודא שמדובר ברופא מקצועי ומנוסה, המתמחה באופן פרטני בעבודה עם מכשיר הלייזר. 

 

טיפולי חניכיים בלייזר ויתרונותיו

 

באופן כללי טיפולי חניכיים בלייזר נחשבים לטיפולים איכותיים ויעילים – אבל, בכדי להבטיח את מידת יעילותם, יש לוודא שהם מתבצעים באמצעות מכשיר ייעודי יעיל ואיכותי. יש לקחת בחשבון כי אם הטיפול הוא ברקמות הרכות יעלה צורך לעשות שימוש במכשיר לייזר השונה במהותו מזה אשר נדרש כאשר הטיפולי הינו ברקמות הקשות. טיפול באמצעות המכשיר הנכון ועל ידי רופא מקצועי ומנוסה, יגרום לתוצאות איכותיות, ללא תופעות לוואי כמו: נפיחות, דימום או כאב וללא הצורך בזמן החלמה ממושך. לכן, לפני שמתחילים בטיפולים, ההמלצה היא לברר את כל הפרטים לגבי מהלך הטיפול וסוג מכשיר הלייזר בו נעשה שימוש לצורך המטרה. 

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של טיפול חניכיים באמצעות לייזר, תשמחו שהגעתם למקום הנכון. מרפאת השיניים Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל אשר שוכנת בתל אביב, מחזיקה בניסיון של 25 שנה – כאשר לאורך כל שנות הפעילות, המרפאה מקפידה להתחדש בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, על מנת להבטיח ללקוחותיה את הטיפולים הטובין, האיכותיים והיעילים ביותר אותם ניתן לקבל.

מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי