‏03-5330808‏

מחיר לציפוי שיניים

מחיר לציפוי שיניים ומה חשוב לדעת על הטיפול?

 

מחיר לציפוי שיניים יכול להיות מושפע מלא מעט פרמטרים כמו: סוג הציפוי, שיקולים שונים של המרפאה ועוד.. בסופו של דבר, התוצאה של טיפול זה תבוא לידי ביטוי בנראות אסטטית ומרשימה של השיניים ובחיוך ייצוגי ומרשים במיוחד – כך שהעלות ללא ספק יכולה להיות שווה את התוצאה.יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל התועלות של הטיפול, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את הרופא, את המרפאה ואת סוג הציפוי – על מנת להבטיח את התמורה הטובה ביותר לכסף. 

 

מחיר ציפוי שיניים – למי מיועד הטיפול?

 

ציפוי שיניים מהווה טיפול אשר יש לו גם חשיבות פונקציונאלית וגם השפעה על הנראות – מדובר בטיפול אשר בכוחו להעניק מראה אסטטי ומרשים לשיניים ולצד זאת, יש לו גם יכולת לשחזר שן פגומה – תוך שימוש בחומרים איכותיים וחדשניים. הטיפול מיועד עבור:

  • אנשים אשר מבקשים להחזיר לשיניים את הגוון הטבעי, אשר אולי אבד עם השנים.
  •  
  • אנשים המתמודדים עם כתמים בשיניים.
  •  
  • אנשים אשר מבקשים להשלים שיניים שבורות. 
  •  
  • אנשים אשר מעוניינים לצמצם רווחים בשיניים – מבלי לעבור הליך של יישור שיניים. 

 

אנשים אשר מבקשים לטפל בשחזורים ליקויים.

כאמור, בטרם קבלת הטיפול מומלץ לשים דגש על מחיר לציפוי שיניים, אבל מי שמתמודד עם אחד מהמצבים אשר הוזכרו ומבקש ליהנות מתוצאה אסטטית ומרשימה יגלה שמדובר בהוצאה כספית מוצדקת ונבונה. 

 

מחיר ציפוי שיניים והגורמים המשפיעים עליו

 

כאמור, אחד מהפרמטרים המרכזיים אשר ישפיעו על מחיר לציפוי שיניים הוא חומר הציפוי ושיטת הטיפול, כאשר בין האפשרויות המוצעות: ציפוי חרסינה לשיניים, ציפוי שיניים איימקס, ציפוי שיניים לומינרס, ציפוי זירוקוניה, ציפוי קומפוזיט וציפוי ויניר. מלבד ההבדלים במחירים, יש לשים לב גם להבדלים בתכונות החומר, באיכותו ובמידת ההתאמה שלו למצב השיניים – כאשר, דגש על כל הפרמטרים הללו יסייע לבצע את הבחירה הטובה ביותר.כאן חשוב להדגיש, שבמידה ובוחרים ברופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בביצוע טיפולי ציפוי שיניים, ניתן להיות רגועים שהוא כבר ידע להמליץ על שיטת הטיפול המתאימה ביותר. כמובן, שבמידה והרופא הינו מנוסה, מקצועי ואמין, תחולו להבטיח שתקבלו הצעת מחיר הוגנת בעבור אותו הטיפול. 

אם גם אתם זקוקים לטיפול ציפוי שיניים ורוצים להבטיח את התוצאות האיכותיות והמרשימות ביותר, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם  מרפאת השיניים Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל, שהינה מרפאה מקצועית ומנוסה בעלת הותק של למעלה מ 25 שנה.

מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי