עלינו

<Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל היא מרפאת שיניים בעלת ותק של למעלה מ 25 שנה.

 

שיניים זה נושא רגיש... לכן, אנו משתדלים לדחות את טיפול השיניים ככל האפשר וחבל. טיפול שיניים טוב ועם מיטב הטכנולוגיות יכול להתבצע עם מינימום אי נוחות. שמי ד"ר מיכאל רייר, אני מנהל את מרפאת הבוטיק "Dental Art Clinic" ואני רופא שיניים בעל ניסיון של למעלה מ-35 שנה. במרוצת השנים ניהלתי מספר קליניקות פרטיות וכן שרתתי מטופלים כרופא בכיר במרפאות ציבוריות. עם השנים ליטשתי טכניקת עבודה המשיגה מקסימום תועלת לבריאות הפה למראה אסתטי מושלם.

 

מובילים בטכנולוגיה לתוצאה מושלמת

תשמחו לשמוע שטיפול שיניים יכול להיות נעים ונוח. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ניתן להגיע לביצוע מושלם תוך צמצום למינימום של שימוש בטכניקות פולשניות. טכנולוגיות המחקות את הטבע (Biomimetics) משיגות יותר יציבות וחוזק בשן תוך שמירה על מראה אסתטי אופטימאלי.

דוגמא טובה לכך היא אמצעי טכנולוגי ייחודי שנמצא בשימוש בקליניקה בשם Cerec system of Cad/Cam technology המאפשר ביצוע חריטה מדויקת והשלמה אופטימלית של השיניים בשימוש חומרים מתקדמים ביותר בהתאמה אישית. כתוצאה מכך מתקבלים שיחזורים אסטטים ופונקציונליים (Inlays/onlays/כתרים ללא מתכות Allceram). טכנולוגיה זו גם מאפשרת ביצוע החלפות של שיחזורים וכתרים שהיו על בסיס מתכות כולל אמלגם של דור ישן. כדוגמה: ידוע שהיו מקרים כאשר מתכות כמו אמלגם גרמו למגרנות ואלרגיות.

טכניקות ייחודיות נוספות שאותן אנו מיישמים בקליניקה כוללות גישה טיפולית המאפשרת ביצוע תהליכים טיפוליים עם מינימום רגישות וכן טכנולוגיות נוספות לשיפור חווית הטיפול.

 

פתרונות טיפוליים מקיפים

במרפאה אנו מבצעים טיפול מקיף (Operative dentistry). יש באפשרותנו לבצע פעולות כירורגיות מורכבות, אסתטיקה דנטלית, הלבנת שיניים, שיקום הפה, השתלות, טיפול שורש, טיפולי חניכיים ועוד. במקרה הצורך נוכל לבצע מגוון פרוצדורות בהרדמה מלאה ובליווי רופא מרדים.

למידע נוסף על טיפולי שיניים מתקדמים במרפאה שלנו שרואה אתכם בגובה העיניים צרו קשר עכשיו במספר 035222203 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

 

  

 

 

מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי