‏03-5330808‏

ציפוי קומפוזיט – מה היתרונות שלו ולמה נבחר להשתמש בו?​

במשך השנים השיניים שלנו משנות מראה. הן מאבדות מהצבע המקורי שלהן, משנות מהמבנה, לעיתים הן אפילו זזות ונוצרים מרווחים בין שן לשן. לכן, הדבר הנכון מבחינתנו לעשות הוא להשתמש בציפוי מתאים לשן. ציפוי קומפוזיט זו דוגמא טובה לחומר שיכול לשרת אותנו. 


ציפוי קומפוזיט הוא אחד מסוגי הציפויים הפופולאריים ביותר כיום לשיניים. בדרך כלל, מטופלים מתלבטים אם להשתמש בו או בציפוי חרסינה זו רק שאלה של עלות מטרת הציפוי. חשוב להדגיש, רופאי שיניים, לרוב, מתמחים בשימוש בשני החומרים ולא רק בחומר אחד ספציפי. 


מה היתרונות של שימוש בחומר ציפוי קומפוזיט? 


לפני שנציג את היתרונות של ציפוי קומופזט, חשוב לומר, כל מטופל הבוחר או זקוק לטיפול ציפוי שיניים, יהיה נכון מצידו לברר עם הרופא המטפל, מה הם התנאים הנכונים לטיפול ומדוע משתלם לו לבחור בחומר ציפוי כזה ולא אחר. בין היתר, על מנת שהוא ילמד להכיר אותו וידע את היתרונות שלו. 
היתרונות של החומר הם: מדובר בחומר מספיק חזק, סינטטי מרוכז, עם זאת תהליך הייצור שלו זול מה שמוזיל את עלויות ההרכבה, בוודאי ביחס לעלויות של ציפוי חרסינה. כמו כן, הוא יכול לשמש את המטופלים במקרים רבים, למשל, שבר בשן, אובדן חומר, כתמים או שינוי צבע באופן קיצוני ועוד. הציפוי מאפשר לייצר מראה יותר אסתטי וכן לשמור על מבנה השן. 
למה נרצה להשתמש בציפוי שיניים?
ישנם מקרים בהם לא תהיה לנו ברירה אלא להשתמש בציפוי שיניים בשביל שנוכל להשתמש בשן עצמה בצורה סדירה. לעומת זאת, ישנם מקרים בהם השימוש בחומר הוא חיוני בשביל לשמור על האסתטיקה של השן. 
צריך לזכור, אם אנחנו מקפידים להשתמש בציפוי שיניים בשלב מוקדם בו אנחנו מאבחנים בבעיה, אזי שיהיה לנו הרבה יותר קל למנוע מצב בו הבעיה תתפשט ותהפוך להיות משמעותית יותר. 
אם אתם רוצים לדעת עוד על ציפוי קומפוזיט זה הזמן ליצור איתנו קשר Dental Art Clinic והצוות שלנו ישמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי. 

מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי