‏03-5330808‏

ציפוי שיניים​

ציפוי שיניים הוא אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר בעולמות רפואת השיניים בישראל. בכל זאת, זהו הליך שמשפר את מראה השיניים ויכול לסייע להרים את הביטחון העצמי. אנשים רבים מחפשים דרכים להפוך את החיוך שלהם ליפה יותר, אז למה לא לצפות אותן? ועדיין, יש לא מעט אנשים שחוששים מביצוע ההליך. לאותם אנשים אנחנו אומרים – אין ממה לחשוש. בכדי שתוכלו להיות בטוחים, הכנו את המאמר הזה שיסכם את המידע החשוב אודות ציפוי שיניים.

מה כולל הליך ציפוי שיניים?

השם שלו אולי נשמע די מאיים, אבל האמת היא שמדובר בהליך לא מאוד מורכב לביצוע. בכדי לעשות ציפוי שיניים איכותי, עלינו להוריד שכבה דקה של חומר שם. לא מדובר במשימה כואבת, אך ייתכן ותחושו אי נוחות במהלכה. ההשחזה נעשית על פני שטח השן, והיא נועדה בכדי לתת מקום לציפוי להתבסס. לאחר מכן, נדביק את חומר הציפוי אל השן ונוודא שהיא נותרת שם. הטכנולוגיה של היום מעניקה לנו חומרי ציפוי מתקדמים במיוחד. רבים מאותם חומרים נותנים מראה טבעי לחלוטין של שן, כך שאנשים לא יוכלו לחוש בהבדל.

באיזה חומרים משתמשים על מנת לבצע ציפוי שיניים?

החומר הנפוץ ביותר שרופאים משתמשים בו לצפות שיניים הוא חרסינה. אל תחששו, לא מדובר בחרסינה של כלי בית למיניהם. מדובר בחרסינה עדינה מאוד וייחודית לרפואת שיניים. ציפוי שיניים בעזרת חרסינה הוכיח כציפוי העמיד ביותר מבין חומרים רבים שנבדקו. יתרון נוסף של החרסינה הוא האפשרות לשחק עם הגוונים שלה. אפשר להתאים את צבעי החרסינה לצבע השיניים של המטופל, ובכך לשמור על מראה הלסת הטבעי.

מי יכול להזדקק לציפוי שיניים?

לא כל אחד צריך לצפות את השיניים, אך חשוב לדעת באילו מצבים ניתן להיעזר בטיפול. ציפוי שיניים יכול לסייע לאנשים בעלי שיניים שבורות או סדוקות בחלקן. בנוסף, הציפוי יכול לסייע בהעלמת צבעים לא מחמיאים של שיניים קיימות. יתרה מזאת, הציפוי יכול אפילו לעזור בשיפור המראה של שיניים לא מאוד ישרות. עולם רפואת השיניים עוד משכלל את תפקיד ציפוי השיניים, ואולי בעתיד יהיו לו עוד שימושים. לנו נותר רק לחכות ולראות מה הקדמה עוד תביא לנו.

 

אנחנו במרפאת Dental Art Clinic מציעים למטופלים שלנו טיפולי מתקדמים לציפוי השיניים. מדובר בטיפול שיכול לשפר את מראה השיניים ולגרום לתחושה טובה יותר. במידה ואתם רוצים לקבוע תור לציפוי השיניים שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם!

מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי