‏03-5330808‏

ציפויי שיניים חרסינה

ציפוי שיניים חרסינה – כל מה שחשוב לדעת על הטיפול המתקדם

 

ציפוי שיניים חרסינה מהווים למעשה שכבות דקות במיוחד של חרסינה, אשר צבען זהה לצבען של השיניים הטבעיות. הציפוי אמור להיות מודבק על המשטח הקדמי של השיניים וייעודו הוא לשפר את נראות השיניים ולכסות פגמים שונים ובין היתר: באמצעות ציפוי שיניים ניתן לתקן נזקים שונים כמו שברים.  ציפוי שיניים יכול לסייע לסגור רווחים בין השיניים. ניתן לתקן גם מצבים מסוימים של שיניים עקומות באמצעות ציפוי. מעבר לכך, באמצעות ציפוי השיניים ניתן לתקן כתמים בשיניים – ואלו  הם כאמור רק חלק מהמצבים אשר ניתנים לתיוקן באמצעות ציפוי שיניים. 

 

היתרונות של ציפוי חרסינה

 

כל מי שמתחיל להתעניין בנושא של ציפויי שיניים, עתיד לגלות שלצד ציפוי שיניים חרסינה, ישנם עוד לא מעט שיטות וחומרים באמצעותם ניתן לבצע את הציפוי. אז יכולות לעלות שאלות כמו: האם להעדיף דווקא ציפוי מחרסינה או להעדיף ציפויים אחרים? ובכן, לכל אחת מהשיטות והחומרים יש את היתרונות שלה וההמלצה היא להכיר כמה שיותר אפשרויות. הבחירה בשיטה ובחומר תתבסס לרוב על התקציב אשר יוקצה למטרה, על הפגמים בשיניים ועל מצב השיניים – כאשר, רופא שיניים מקצועי ומנוסה, ידע להמליץ על השיטה המתאימה. היתרונות של ציפוי החרסינה בהשוואה לציפויים אחרים טמונים בין היתר בעבודה שהחניכיים מגיבות בצורה טובה לחומר. מעבר לכך, ציפוי חרסינה מאפשר להתאים את הגוון ואת הצורה לשיניים. יתרון נוסף אשר של החרסינה טמון ביכולת של החומר לדחות כתמי סיגריות ואוכל – מה שיאפשר לו לשמור על הנראות ההתחלתית והמרשימה שלו לאורך זמן. 

 

הכתובת הנכונה לציפוי חרסינה

 

אין כל ספק כי ציפוי שיניים חרסינה מהווה כפתרון אשר יכול להתאים לטיפול במגוון רחב של פגמים ולהתאים ללא מעט אנשים. יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל היתרונות של הטיפול, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את הרופא אשר יבצע את הטיפול – יש לוודא שמדובר ברופא שיניים מקצועי ומנוסה אשר מתמחה באופן פרטני בטיפולי ציפוי שיניים – מה שיתווה את הדרך לעבר התוצאה הטובה ביותר. 

אם אתם מעוניינים ליהנות מטיפולי ציפוי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה.מרפאת השיניים Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל, הינה מרפאה מקצועית ועדכנית, אשר מקפידה לעבוד עם הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר ועם חומרי הציפוי האיכותיים והעמידים ביותר.לקבלת כל הפרטים על טיפול ציפוי השיניים או על הטיפולים האחרים הניתנים במרפאה, מוזמנים ליצור קשר. 

Dental Art Clinic

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי