ציפוי שיניים חרסינה הוא ציפוי השיניים הפופולארי ביותר בקרב מרפאות שיניים. ברחבי העולם וגם בארץ למדו את היתרונות של החרסינה ומשתמשים בה אצל מטופלים רבים. אנחנו מציעים את הטיפול הזה למטופלים שרוצים לשפר את מראה השיניים שלהם. הביקורות המעולות שהציפויים מקבלים ממטופלים רק גורמים לנו להבין כמה החרסינה היא הבחירה הנכונה.

לצערנו, עדיין יש לא מעט אנשים שחוששים לבצע את הטיפול הזה. במיוחד בשבילכם, הכנו את המאמר שאתם קוראים עכשיו. אספנו שלוש שאלות נפוצות בנוגע לציפויי שיניים מחרסינה וענינו עליהן.

מהם היתרונות?

ישנם כמה יתרונות בולטים לציפוי שיניים העשוי מחרסינה. ראשית, ציפוי שיניים חרסינה הוא ציפוי עמיד במיוחד. החרסינה ידוע כחומר די חזק בעולמות רפואת השיניים, ואנו משתמשים בה באופן תדיר. בדיוק בגלל זה אנחנו משתמשים בה, בכדי להעניק למטופלים שלנו פתרון ארוך טווח. יתרון נוסף של ציפוי החרסינה הוא ההתאמה האישית. אנחנו יכולים להתאים את צבע הציפוי למטופל, ובכך לקבל מראה אותנטי יותר. יתרון שלישי הוא ההתאמה הרחבה. ציפוי החרסינה מתאים כמעט לכל אדם, בתנאי שיש לו שיניים טבעיות ללא טיפולי שורש.

מהו אורך החיים של vציפוי?

במרבית המקרים, ציפוי שיניים העשוי חרסינה מחזיק זמן רב במיוחד. אצל רוב המטופלים שנבדקו, נראה כי הציפוי החזיק מעמד במשך כ-15 שנים. מדובר במספר בלתי נתפס, במיוחד בעולמות רפואת השיניים. אם עד אז היינו צריכים להסתפק בציפויים זמניים, היום זה כבר ממש לא כך. ציפוי שיניים חרסינה מאפשר לנו להעניק למטופלים ביטחון שיש מה שיישאר איתם לאורך זמן רב.

מעניקים מראה טבעי

התשובה הקצרה היא כן, באופן יחסי ציפוי שיניים מחרסינה מעניק מראה טבעי יותר. התשובה הארוכה היא מעט יותר מורכבת. ציפוי שיניים חרסינה אכן נותן תוצאות ריאליות יותר בהשוואה לחומרי ציפוי אחרים. האפשרות לשחק עם צבעי החרסינה מאפשרת לנו להתאים את צבע הציפוי לצבע השיניים הקיימות של המטופל. עם זאת, אין הבטחה שהציפוי יתאים למראה במאת האחוזים. חשוב להגיע לטיפול עם ציפיות ריאליות ולדעת שהצוות שלנו יעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר.

 

אנחנו ב-Dental Art Clinic מציעים ללקוחות שלנו שירותי ציפויי לשיניים באמצעות חרסינה. הטיפול מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם ובעלי ניסיון בהתאמה והשמת ציפוי. במידה ואתם רוצים לקבוע תור לציפוי השיניים שלכם, צרו איתנו קשר בהקדם!

‏03-5330808‏

ציפויי שיניים חרסינה

ציפוי שיניים חרסינה – כל מה שחשוב לדעת על הטיפול המתקדם

 

ציפוי שיניים חרסינה מהווים למעשה שכבות דקות במיוחד של חרסינה, אשר צבען זהה לצבען של השיניים הטבעיות. הציפוי אמור להיות מודבק על המשטח הקדמי של השיניים וייעודו הוא לשפר את נראות השיניים ולכסות פגמים שונים ובין היתר: באמצעות ציפוי שיניים ניתן לתקן נזקים שונים כמו שברים.  ציפוי שיניים יכול לסייע לסגור רווחים בין השיניים. ניתן לתקן גם מצבים מסוימים של שיניים עקומות באמצעות ציפוי. מעבר לכך, באמצעות ציפוי השיניים ניתן לתקן כתמים בשיניים – ואלו  הם כאמור רק חלק מהמצבים אשר ניתנים לתיוקן באמצעות ציפוי שיניים. 

 

היתרונות של ציפוי חרסינה

 

כל מי שמתחיל להתעניין בנושא של ציפויי שיניים, עתיד לגלות שלצד ציפוי שיניים חרסינה, ישנם עוד לא מעט שיטות וחומרים באמצעותם ניתן לבצע את הציפוי. אז יכולות לעלות שאלות כמו: האם להעדיף דווקא ציפוי מחרסינה או להעדיף ציפויים אחרים? ובכן, לכל אחת מהשיטות והחומרים יש את היתרונות שלה וההמלצה היא להכיר כמה שיותר אפשרויות. הבחירה בשיטה ובחומר תתבסס לרוב על התקציב אשר יוקצה למטרה, על הפגמים בשיניים ועל מצב השיניים – כאשר, רופא שיניים מקצועי ומנוסה, ידע להמליץ על השיטה המתאימה. היתרונות של ציפוי החרסינה בהשוואה לציפויים אחרים טמונים בין היתר בעבודה שהחניכיים מגיבות בצורה טובה לחומר. מעבר לכך, ציפוי חרסינה מאפשר להתאים את הגוון ואת הצורה לשיניים. יתרון נוסף אשר של החרסינה טמון ביכולת של החומר לדחות כתמי סיגריות ואוכל – מה שיאפשר לו לשמור על הנראות ההתחלתית והמרשימה שלו לאורך זמן. 

 

הכתובת הנכונה לציפוי חרסינה

 

אין כל ספק כי ציפוי שיניים חרסינה מהווה כפתרון אשר יכול להתאים לטיפול במגוון רחב של פגמים ולהתאים ללא מעט אנשים. יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל היתרונות של הטיפול, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את הרופא אשר יבצע את הטיפול – יש לוודא שמדובר ברופא שיניים מקצועי ומנוסה אשר מתמחה באופן פרטני בטיפולי ציפוי שיניים – מה שיתווה את הדרך לעבר התוצאה הטובה ביותר. 

אם אתם מעוניינים ליהנות מטיפולי ציפוי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה.מרפאת השיניים Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל, הינה מרפאה מקצועית ועדכנית, אשר מקפידה לעבוד עם הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר ועם חומרי הציפוי האיכותיים והעמידים ביותר.לקבלת כל הפרטים על טיפול ציפוי השיניים או על הטיפולים האחרים הניתנים במרפאה, מוזמנים ליצור קשר. 

מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי