‏03-5330808‏

רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש

רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש

 

רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש הוא רופא אשר מחזיק בידע, בכלים ובניסיון אשר יאפשרו לו לבצע טיפולי שורש – שהינם טיפולים מורכבים, אשר מבוססים על מספר שלבים שונים. יש לא מעט סיבות בגינן עולה הצורך בטיפול שורש, הסיבה העיקרית היא דלקת ברקמת מוך השן – הדלקת מתפתחת בעקבות עששת חריפה. חשוב לציין שאם עוצרים את התפתחות העששת בשלבים מוקדמים, ניתן לעצור אותה מלהגיע אל מוך השן ובמקרים כאלו, יכול גם להימנע הצורך מטיפול שורש. הצורך בטיפולי שורש יכול לעלות גם במקרים של חבלות בשיניים.

 

רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש – הליך הטיפול

 

יש סיבה בגינה חשוב שהטיפול יתבצע על ידי רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש. כאמור, ההליך מתבסס על מספר שלבים ובין היתר, על רופא השיניים לצל את השן על מנת לקבל מידע מקיף לגבי חומרת הדלקת ומידת הפגיעה בשן. בשלב הבא, הרופא יבצע עוד מספר בדיקות אשר תוצאותיהן יאפשרו לו לתכנן את מהלך הטיפול בצורה המיטבית. בשלבים הבאים של הטיפול הרופא יחדיר אל תעלות השן פוצרים גמישים לצורך ניקוי ייסודי של התעלות. במקרים מסוימים יעלה הצורך גם להחדיר תרופות ייעודיות לרקמות הרכות של השן.לאחר מכן רופא השיניים יבצע סתימה חזקה לתעלת השורש.  טיפול שורש יכול להסתיים במפגש אחד ולעיתים, הוא יכול להתפרש גם על פני מספר טיפולים/ מפגשים – ההחלטה הזו תלויה כמובן בשיקול הדעת של רופא השיניים וברמת המורכבות של הטיפול. 

 

בחירת רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש

 

בכדי ליהנות מהתוצאה המיטבית, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו רופא שיניים מומחה לטיפולי שורש – כאשר, יש לוודא שמדובר ברופא בעל ניסיון רב בתחום רפואת השיניים ככלל ובתחום ביצוע של טיפול השורש בפרט – ובמידה ויש אפשרות לקבל המלצות עם לקוחות של אותו רופא, אשר עברו אצלו טיפולי שורש והיו שבעי רצון מהתוצאות של הטיפול – דבר זה יוכל לסייע במידה רבה בקבלת ההחלטה. 

אם גם אתם  צריכים לעבור טיפולי שורש וכחלק מכך, רוצים להבטיח שאתם בידיים המקצועיות ביותר – תשמחו לגלות כי מרפאת השיניים Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל מהווה את הכתובת הנכונה עבור המטרה.המרפאה פועלת כבר 25 שנה ולאורך כל שנות פעילותה הקפידה להתחדש, להתעדכן ולהעניק ללקוחותיה את הטיפולים המקצועיים, האיכותיים והמתקדמים ביותר אותם הם יכולים לקבל. לקבלת מלוא הפרטים על טיפולי שורש ועל שירותי המרפאה, מוזמנים ליצור קשר והצוות ישמח לעמוד לשירותכם. 

מרפאת שיניים רמת החייל - רופא שיניים פרטי | ד

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי