‏03-5330808‏

רפואת שיניים אסתטית

רפואת שיניים אסתטית מתייחסת לכל אותם טיפולי שיניים אשר בכוחם לשפר את מראה שיניים ולא פחות חשוב מכך אתם מראה החיוך. חשוב לציין שהטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית שהגיעה גם לעולם רפואת השיניים, מאפשרת כיום ליהנות מקשת רחבה של טיפולים שונים, אשר בכוחם לשפר במידה משמעותית את נראות השיניים וזאת, בהליך שהינו יחסית פשוט וקצר (בעיקר בהשוואה לטיפולים אשר היו נהוגים בעבר). כמובן, שהיצע הטיפולים הרחב, מאפשר להעניק פתרונות לפגמים, מצבים ובעיות שונות בשיניים – כאשר, רופא שיניים מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בטיפולים אסתטיים ידע להתאים את הטיפול למצב השיניים של המטופל. 

 

מהם הטיפולים הנכללים בקטגוריית רפואת שיניים אסתטית?

 

בין הטיפולים אשר נכללים בקטגוריה של רפואת שיניים אסתטית, ניתן לציין את הטיפולים הבאים: טיפולים להלבנת שיניים, ציפויי שיניים, כתרים אסתטיים, שתלים דנטליים, טיפולי יישור שיניים וטיפולי שיוף שיניים. כאמור, כיום הודות לטכנולוגיות מתקדמות, כל טיפול שכזה יכול להתבסס על שיטות שונות, כאשר ניתן לבחור את השיטה אשר תתאים בצורה המיטבית לצרכים של המטופל, למצב הפה והשיניים שלו, להעדפותיו וכמובן, לשיקולים שונים של רופא השיניים. בכדי ליהנות מהפתרונות הטובים ביותר, יש לבחור ברופא אשר מקפיד לעבוד עם הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות בתחום ועם החומרים הטובים והעמידים ביותר וידוע כבעל שם ומוניטין בתחום – אם ידוע לכם סוג הטיפול הפרטני לו אתם זקוקים, תוכלו לשאול את הרופא לגבי השיטות והטכנולוגיות בהן הוא עושה שימוש לצורך אותו הטיפול. 

 

טיפולי רפואת שיניים אסתטית – היכרות עם כל החידושים

 

כאמור, תחום רפואת השיניים מתקדם ומתחדש בכל תקופת זמן קצרה, כאשר, בין החידושים שכדאי להכיר: יישור שיניים שקוף, השתלת שיניים ביום אחד, ציפוי שיניים למינייט והרשימה של הטיפולים החדשניים עוד ארוכה ומגוונת. בדומה לתחומים אחרים, גם כאשר זה נוגע לתחום של רפואת שיניים אסתטית, ידע יכול להוות ככוח וככל שאוספים מידע לגבי יותר סוגים של טיפולים וחידושים בתחום – כך ניתן לבחור את הטיפול אשר בכוחו לספק את המענה הטוב ביותר על הציפיות – וכאמור, כשההיצע הוא כה גדול אין שום סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר אותו תוכלו לקבל. 

אם אתם מתעניינים בטיפולי שיניים לצורך אסתטיקה, אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מקבלת הטיפולים המקצועיים והאיכותיים ביותר בנמצא. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה, תוכלו להבטיח כי בחירה במרפאת השיניים Dental Art Clinic של ד"ר רייר מיכאל, תהווה ללא כל ספק כבחירה הנכונה.

Dental Art Clinic

חדש!

טיפול שיניים וחניכיים באמצעות לייזר דנטלי